KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759281
nr 1575 9281
Nini Landgren. Signerad, daterad 1951, stilleben. Olja på duk, 37x28 cm, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:22:36
300 kr